1.4 FEPW Wzornictwo w MŚP

Celem konkursu Wzornictwo w MŚP jest sfinansowanie profesjonalnego procesu projektowego, którego efektem będzie wdrożenie przez Twoją firmę nowego, ulepszonego wyrobu lub usługi i sfinansowanie niezbędniej inwestycji do jego wdrożenia. Przeznaczony jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność gospodarczą na terytorium makroregionu Polski Wschodniej, tj. województw: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego lub mazowieckiego z wyłączeniem regionu warszawskiego stołecznego (m. st. Warszawa oraz powiaty: grodziski, legionowski, miński, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni i wołomiński).

Kwota dofinansowania na doradztwo wzornicze oraz na inwestycje (maszyny, urządzenia, oprogramowanie, ): od 200 tys. do 3 mln. zł

Termin: maj 2024

Umów się na darmową konsultację

doświadczenie

Design dla przedsiębiorców
Wzór na konkurencję

Przeprowadziliśmy kilkanaście audytów i kilka strategii wzorniczych na potrzeby programu Design dla przedsiębiorców

Zrealizowaliśmy 4 strategie wzornicze i przeprowadziliśmy procesy projektowe wraz ze wdrożeniem na potrzeby programu Wzór na konkurencję.

Realizowaliśmy również procesy wzrocznie w ramach programu Internacjonalizacja

1.4 FEPW Wzornictwo w MŚP

Zrealizowaliśmy 3 strategie wzornicze na potrzeby programu Wzornictwo w MŚP w pierwszym naborze. Nasi klienci uzyskali wysokie punktacje i uzyskali dofinansowanie.

kontakt

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Przygotujemy spersonalizowaną prezentację odnoszącą się do profilu działalności Twojej firmy.

Przedstawimy również szersze informacje na temat różnic w dofinansowaniu środków trwałych dopasowanych do miejsca, w którym znajduje się Twoja firma.

Żanetta – projektantka wzornictwa
zanetta@hakstudio.pl
661 799 954

Paweł – projektantka wzornictwa
pawel@hakstudio.pl
609 324 405