oferta

wzornictwo

Opracujemy dokument, który zawiera niezbędne informacje o nowym produkcie. Pozwoli on w późniejszym etapie zaprojektować rozwiązanie które jest dostosowane do potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy oraz posiada niezbędny kontekst rynkowy.

Zaprojektujemy i doradzimy przy wdrożeniu na rynek nowych produktów. Pomożemy również odświeżyć wizerunek obecnych produktów.

Pomożemy w określeniu segmentów interesariuszy, ich problemów i potrzeb, które ma rozwiązywać nowy produkt. Dzięki temu zwiększymy szanse na udane wdrożenie ich na rynek i sukces komercyjny.

Możemy także stworzyć dla Ciebie pierwsze wersje produktów (MVP- Minimum Viable Product) aby przyspieszyć proces wdrożenia ich na rynek i odciążyć Twój parku maszynowego. Dzięki szybkiemu prototypowaniu ograniczymy koszty prototypów i będziemy mogli szybko zweryfikować jak nowy produkt reagują potencjalni konsumenci.

Wesprzemy wizerunek Twojej firmy, poprzez zbudowanie spójnej marki. Dzięki temu twoje produkty i komunikacja będą spójne oraz dostosowane do określonej grupy odbiorców.

doradztwo

Mamy doświadczenie w przeprowadzaniu projektów z dotacji, takich jak Wzornictwo w MŚP. Tworzymy strategie wzornicze niezbędne do złożenia wniosku jak również przeprowadzamy pełen proces projektowy i wdrożeniowy na etapie realizacji projektu.

Wiecej 

Nasza firma pomaga przedsiębiorstwom wprowadzać na rynek rozwiązania z zakresu gospodarki obiegu zamkniętego i zrównoważonego rozwoju. Dzięki dofinansowaniu UE “GOZ – to się opłaca”, nasi klienci mogą osiągnąć korzyści z zastosowania tych rozwiązań w swoich firmach.

Wiecej 

Jeśli chcesz by Twój nowy produkt był jeszcze lepiej dostosowany nie tylko do potencjału Twojej firmy ale także do realiów rynku- możemy przeprowadzić dla Ciebie audyt wzorniczy – dokument określający kierunek rozwoju Twojej firmy poprzez design i innowacje. Zawierający między innymi analizę firmy, rynku, trendów i konkurencji oraz rekomendacje na wielu obszarach.

Jeśli chcesz budować stałą przewagę konkurencyjną opartą na wzornictwie oraz znać kompleksowy plan działań we wdrażaniu nowych produktów i innowacji, możemy opracować dla Ciebie strategię wzorniczą i pomożemy Ci ją wdrożyć. Oprócz pogłębionej analizy Twojego przedsiębiorstwa i rynku, będzie ona posiadała rozbudowany brief projektowy, harmonogram i kosztorys przyszłych działań.

o nas

Jesteśmy studiem projektowym, specjalizującym się we wzornictwie przemysłowym. Projektujemy produkty wspierane przez szeroką siecią specjalistów. W projektowaniu kierujemy się intuicją i wrażliwością 

estetyczną które łączymy z researchem i świadomością produkcyjną. Zawsze dążymy do tego, aby projekty produktów codziennego użytku odpowiadały na potrzeby ich odbiorców.

kontakt

Żanetta – projektantka wzornictwa
zanetta@hakstudio.pl
661 799 954

Paweł – projektant wzornictwa
pawel@hakstudio.pl
609 324 405